Saya Elektrik

Saya Elektirk kurulduğundan beri ürün ve hizmet çeşitliliğini sürekli olarak büyütmeyi hedeflemiştir. Çağımızın getirdiği yüksek teknolojiyi, gün geçtikçe artan rekabet ortamında iddialı ve sağlam bir yere sahip olmak isteyen sanayicilerin hizmetine sunar. Kontrol ve otomasyon teknolojilerinde sektöre yönelik gelişmeleri yakından takip edip, çözümlerimize adapte ederek müşterilerimize en verimli ve güncel çözümleri öncelikli elde etme ve rekabet ortamında güçlü bir yere sahip olma olanağı sağlarız.

Kontrol ve otomasyon sektöründe uzun yıllardan beri edindiği tecrübeyle Saya Elektrik, bir mühendislik şirketi olmanın verdiği sorumlulukla, müşterilerine en doğru çözümü en uygun olanaklarla sağlamaktadır.

Günümüz teknolojilerini ekonomik, hızlı ve güvenilir, profesyonel çözümler üretmek temel ilkemizdir.Kurumsal anlamda, yüksek teknik kapasitedeki personelimizi ve sektörün yeniliklerini, kuvvetli beşeri ilişkiler ile, müşterisine saygılı bir biçimde sunmak niyetindeyiz.

Bakım ve Onarım sektörnde toplam çözüm ortağı olarak Bina tenolojisi alanında tesisin bütün ekipmanlarına teknik destek verebilmekteyizDünya enerji sektörünün önde gelen, geniş ve kaliteli ürün gamına sahip kuruluşlarından başta ABB, Schneider Electric, Eaton, Wago olmak üzere alanında lider global ve ulusal firmaların distribütörlüğünü, uygulama partnerliğini yürütmekte ve projelerde iş birliğini sürdürmektedir.

Sektördeki fırsatları değerlendirerek iş ortaklarımıza, müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve topluma değer yaratmayı amaçlıyoruz. Hedefimize sürekli gelişim anlayışı içinde inovasyon, ekip çalışması, değerlerimize bağlılık ilkemizin ışığında ilerleyeceğimize inanıyoruz.

Geniş ürün yelpazemizle birçok uygulamaya çözüm sağlayabildiğimiz gibi müşterilerimizin proje bütçelerine göre uygun ürünler de sunabilmekteyiz. Müşteri memnuniyeti vazgeçilmez prensibimiz olduğundan, SAYA ELEKTRK , tarafımızdan satılan ürünlerle ilgili teknik desteği ve her türlü satış sonrası hizmeti müşterilerine sağlamaktadır. Bu özellikleri ışığında,SAYA ELEKTRİK için en değerli referans birlikte çalıştığı ve mutlu müşterileridir.

Alanında uzman personellerden oluşan kadromuzla Saya Elektrik olarak, müşterilerimizle dostça ilişkiler kurmaktan ve birlikte gelişmiş teknolojiyi ülkemizin yararına kullanmaktan gurur duymaktayız.

750+

Büyük bitmiş projeler

1250+

Mutlu Müşteri

1154+

Çözül problem